Monitor Gaming LED VA Dahua LM27-E240A 27", Full HD (1920x1080), 280Hz (O.C. 300Hz), 1ms MPRT, Adaptive sync, 2x HDMI, 2× DisplayPort, jack, Pivot, VESA, negru
Computere desktop · Tortoman, Constanţa
0 fotografii disponibile
Detalii specifice
ean: 6420534000132
Brand: Dahua
stock: 100
weight: 5.58
Monitor Gaming Premium Dahua LM27-E240A, 27", 300 Hz, FHD, MPRT 1ms, 2×DP 1.4, 2×HDMI 2.1, 1×Audio out, VESA 100x100 mm, Negru VA Fast LCDOfera un ecran VA rapid, cu contrast ridicat, timp de raspuns rapid si fara scurgeri de lumina, reducand considerabil problemele legate de scurgerile de lumina si oferind o experienta de joc sau de vizionare a filmelor mai captivanta. Rata de reimprospatare de 300 HzPlaca grafica stimulatoare si calitatea ultra-clara a imaginii si fluiditatea merg mana in mana, reducand efectul de ghosting cauzat de miscarile rapide si facand jocurile mai placute. Raspuns MPRT de 1 msOfera un raspuns rapid MPRT de 1 ms, imbunatatind viteza de raspuns, reducand rezistenta si neclaritatea miscarii cauzate de exercitiile intense din joc, accentuand contururile si facand imaginile de mare viteza impecabile. FreeSyncTehnologia FreeSync sincronizeaza frecventa de transmisie intre placa grafica si monitor, eliminand ruperea si intreruperea imaginii cauzate de miscarile rapide si oferind o experienta vizuala fluida. Corectie culori HDRSuporta modul HDR, oferind niveluri bogate de lumina si umbra, imbunatatind contrastul intre lumina si intuneric, facand imaginile mai apropiate de lumea reala si jocurile mai realiste si mai captivante. 95% DCI-P3Ofera o gama cromatica ultra-larga si 1,07 miliarde de culori, asigurand o precizie cromatica de nivel profesional pentru o experienta de divertisment mai bogata si jocuri mai precise. Lumina albastra redusaActivati functia de filtrare a luminii albastre pentru a filtra eficient lumina albastra daunatoare in intervalul de lungimi de unda 415-465 nm, oferindu-va un mediu de utilizare a ecranului confortabil si de lunga durata. Suport multifunctional de ridicareDesign umanizat al suportului, cu rotire versatila in sus, in jos, la stanga si la dreapta, permitandu-va sa setati campul vizual si sa reduceti presiunea asupra coloanei vertebrale.