Monitor IPS LED LG 34" 34U511A-B, WFHD (2560 x 1080), 100Hz, HDMI, DisplayPort, 100 Hz, 5 ms (Negru)
Computere desktop · Satu Nou, Arad
0 fotografii disponibile
Detalii specifice
ean: 3805114918404
Brand: LG
stock: 100
weight: 7.6
Monitor IPS LED LG 34" 34U511A-B, WFHD (2560 x 1080), HDMI, DisplayPort, 100 Hz, 5 ms (Negru) Ecran IPS 21:9 WFHD (2560 x 1080) de 34” 34" WFHDAfisaj IPS™ cu rama subtire. Imagine clara si fluida, 100Hz Suport subtire Claritate cu DisplayHDR™ 400 Afisaj 21:9 UltraWide™ Full HDVezi mai mult pe ecran, faci mai multe lucruri Ecranul UltraWide™ Full HD (2560 × 1080) iti ofera cu 33% mai mult spatiu pe orizontala fata de un monitor standard FHD (1920 × 1080). Designul practic, fara rama vizibila, iti asigura o vedere mai larga si neintrerupta. Astfel, poti face multitasking mai eficient, fara sa mai comuti mereu intre ferestre. VESA DisplayHDR™ 400Claritate ca sa te poti concentra la maximum Suporta VESA DisplayHDR™ 400, oferind luminozitate si contrast imbunatatite pentru detalii mai clare in continutul HDR. Afisaj IPS™ Monitorul LG IPS™ afiseaza o acuratete remarcabila a culorilor cu un unghi larg de vizualizare. VESA DisplayHDR™ 400 HDR400 (High Dynamic Range) accepta niveluri specifice de culoare si luminozitate. sRGB 99% (Tip.) Cu o acoperire de 99% a spectrului DCI-P3, reprezinta o solutie excelenta pentru afisarea corecta a culorilor. Cu calibrare a culorilor Asigura reproducerea precisa si consecventa a culorilor. Aplicatia LG SwitchComutare rapida Poti imparti cu usurinta intregul ecran in pana la 6 sectiuni, poti schimba tema sau chiar lansa rapid o platforma de apeluri video printr-o tasta rapida setata. De asemenea, ai la dispozitie modurile PBP si PIP pentru multitasking eficient intre mai multe surse de intrare. 1ms MBRClear Motion cu 1ms MBR 1ms MBR reduce neclaritatea miscarii si retentia imaginii, oferind un gameplay mai fluid si imagini mai clare in scenele cu ritm rapid. Creat pentru confort, conceput pentru productivitate Mod cititor Regleaza temperatura culorii si luminozitatea pentru a ajuta la reducerea oboselii ochilor atunci cand vizualizati documente pentru perioade lungi. Protectie impotriva efectului de flicker Protectia impotriva efectului de flicker reduce intermitenta invizibila pe ecran si ofera un mediu de lucru mai confortabil pentru ochii dvs. Suport subtire cu o baza in forma de patratSuport subtire Un suport elegant in forma de L este proiectat pentru confort ergonomic cu reglare a bascularii si este, de asemenea, compatibil cu montarea pe perete VESA 100×100 pentru instalare flexibila si utilizare eficienta a spatiului de lucru.